ASYSTENT PRZEDSIĘBIORCY

Pułapka każdego początkującego przedsiębiorcy – samodzielna księgowość…

Otwierasz małą firmę i zaczynasz zadawać sobie wiele pytań, w tym te dotyczące księgowości. Myślisz sobie, że kilka faktur/dokumentów miesięcznie nie powinno być dla Ciebie problemem do samodzielnego zaksięgowania. Nic bardziej mylnego, to pułapka!

Samodzielna księgowość to pułapka, w którą wpada wielu początkujących przedsiębiorców. Prowadzenie Księgi Przychodów i Rozchodów (KPiR) też wymaga odpowiedniej wiedzy księgowej. Pierwszy zakup takich rzeczy jak lodówka czy ekspres do kawy do swojej firmy i już na starcie jest duży problem jak to zaksięgować. Potem pojawiają się problemy z Urzędem Skarbowym – ciągłe wizyty i prostowanie spraw. Zamiast skupić się na biznesie będziesz skupiać się na rzeczach zbędnych.

Oddając księgowość w ręce specjalistów np. firmie DGCS (strona internetowa: https://dgcs.pl/) sprawiasz, że wszelkie problemy związane z księgowością Twojej firmy znikają. Oddają księgowość profesjonalistom zyskujesz czas, który możesz poświęcić na rozwój swojej firmy czy doskonalenie swoich umiejętności potrzebnych w prowadzeniu firmy.

Autor artykułu

Szymon Furman

Zespół Marketingu DGCS

Asystent Przedsiębiorcy
tel. 62 734-76-40
e-mail: info@asystentprzedsiebiorcy.pl